درباره ما

درباره شرکت عابد گلستان

کارخانه خوراک دام، طیور و آبزیان عابد گلستان در سال ۱۳۸۶ واقع در استان گلستان، شهرک صنعتی علی آبادکتول با مجهز بودن به خطوط تولید خوراک پلت و مش به بهره برداری رسید. این شرکت با هدف توسعه و رشد صنعت پرورش دامف طیور و آبزیان و نزدیک شدن به استانداردهای جهانی فعالیت خود را در این عرصه آغاز نمود. کلیه محصولات این شرکت با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی تغذیه و طیور و دستگاه های پیشرفته تولید خوراک، استفاده از مواد اولیه باکیفیت، کنترل دقیق مواد اولیه و محصولات تولیدی و باتوجه به شرایط اقلیمی و سویه های رایج موجود در ایران به منظور دستیابی به بهترین عملکرد و ضریب تبدیل تولید می گردد. تلاش این مجموعه همواره کاهش هزینه های تولید و افزیش راندمان واحدهای پرورش بوده و برای نیل به این اهداف، از همکاری کادر علمی و متخصصین تغذیه و بهداشت دام، طیور و آبزیان بهره گرفته است.
در راستای سیاست گذاری های کلان شرکت عابد گلستان و باتوجه به اهمیت سلامت دام، طیور و آبزیان کشور و به تبع آن سلامت جامعه، این واحد تولیدی در راه پر افتخار تولید ثابت قدم بوده و با انگیزه ای وافر به سوی تولید باکیفیت، سالم و بهینه حرکت می نماید.

سخن مدیرعامل

این کتابچه راهنما به منظور کمک به پرورش دهنگان در جهت بهبود وضعیت مدیریتی تهیه شده است.مدیریت علاوه بر توجه به نیازهای اساسی گله، باید بتواند از حداکثر توانایی ژنتیکی نژاد نیز بهره برداری نماید. بعضی از نکات مندرج در این کتابچه پرورش ممکن است نیازمند تعدیل براساس تجربیات محلی شما و همراهی تیم فنی – بهداشتی مستقر در فارم باشد. در این کتابچه برخی نکات کلیدی که اغلب تاثیر به سزایی در عملکرد گله دارند، مورد توجه ویژه قرار گرفته است و حاوی بخشی از اطلاعاتی است که تیم خدمات فنی – بهداشتی شرکت ارائه کرده است.توصیه های ما براساس دانش و تجربیات علمی روز در سطح جهانی می باد که می تواند با شرایط محلی همراه شده تا بیشترین عملکرد را بر روی گله داشته باشد.

آزمایشگاه و واحد کنترل کیفیت

دستگاه آنالیز NIR 2023 FOSS دانمارک یکی از پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه های آزمایشی آنالیز جهان در کمتر از یک دقیقه.

باتوجه به اینکه رکن اصلی صنایع داروسازی، مواد غذایی و تولید خوراک، تضمین کیفیت می باشد، لذا آزمایشگاه های کنترل کیفیت به عنوان یکی از اهرم های تضمینی نقش بسیار پررنگ و تعیین کننده ای در این صنعت ایفا میکندد و در این راستا صرف نظر از تمهیدات صورت گرفته در مراحل مختلف تولید، بر کلیه شاخص های موثر در کیفیت تولیدات نظارت دقیق صورت می گیرد
کارشناسان این شرکت بهترین فرمول های خوراک را با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه، تحت کنترل کارشناسان ناظر و استفاده از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته ساخت آلمان و همچنین همکاری با آزمایشگاه های معتبر کشور جهت افزایش سرعت و دقت در رآنالیز محصولات به کار گرفته اند. لذا این موضوع یکی از برتری های شاخص واحد قلمداد می گردد.
در واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه کارخانه عابد گلستان، آزمایشات فیزیکی و شیمیایی متعددی به صورت روزانه و کاملا منظم انجام می گیرد. این آزمایش ها شامل اندازه گیری رطوبت، پروتئین خام ، انرژی خام، کلسیم، فسفر، سدیم، فیبر خام، خاکستر و همچنین برحسب ضرورت تعیین میزان عناصر معدنی(شامل عناصر کم مصرف، پر مصرف و فلزات سنگین) و غیره می باشد.

رضایت مشتری

پخش ویدیو